Affect Laboratories projektist

Affect Laboratories uuringuasutus

Meie laboratoorium asub Tallinna kesklinnas, kõigest mõne sammu kaugusel vanalinnast, Telliskivis (Balti jaama lähedal). Viime läbi teaduslikke eksperimente, mis võimaldavad katsealustel kasutada uusi mõtlemistasemeid.

Meie 60-minutilised eksperimendid tõukavad teie mõistuse viimasele piirile
ja aitavad teil avastada kasutamata jäänud potentsiaali. Eksperimente viiakse läbi iga päev ning nendest saavad osa võtta kõik soovijad.

Affect Laboratories logo

Meie eksperimendid

Eksperimendid on Affect Laboratories oluline osa. Uurime nendega inimkäitumist erinevates tingimustes. Vaatlusalused on jaotatud rühmadesse, kus on 2 kuni 6 inimest. Ülesanded sõltuvad varasematest tegevustest ning kui palju te kontrollite ümbritsevat reaalsust.

Iga eksperiment kestab 60 minutit. Kui katsealused ei lähe pärast neile antud tunni täissaamist katsetsoonist välja, siis valmistatakse neist metaani. Eksperimendi edukaks lõpetamiseks tuleb teil rakendada kogu oma intellekti (IQ55+) ja mistahes teisi reserve. Eksperimendi eduka läbimise korral saate unustamatu mulje või ehk isegi Nobeli preemia

Meie katsealused

Õpilased

Õpilased

Õpilased kujutavad endast suurepärast eksperimentaalset materjali, sest nende kooliteadmised on veel värsked ning nende enesealalhoiutung ei ole veel välja kujunenud. Too sõbrad kohale ja vaadake, kellel teist supervõimed on.

Sõbrad ja pere

Sõbrad ja perekond

Soovite oma pere või sõprussidemeid proovile panna? Meie spetsialistid on valmis teid aitama. Pange ennast oma pere või sõpradega kirja ja võtke meie eksperimentidest osa.

Korporatiivsed sündmused

Firmadele

Meie teaduslik lähenemisviis loob produktiivse töökeskkonna ning pakub töökollektiivile igapäevasest tööst puhkust. Affect Laboratories on ideaalne koht firmaüritusteks. Küsige meilt firmaürituse jaoks hinnapakkumist.

Turistid

Turistid ja külalised

Meie laboratooriumis on turistide järele suur nõudlus. Meie eksperimendid on loodud selleks, et teie külastust erilisemaks muuta. Pange ennast varakult kirja!

Affect Laboratories

10:00 - 23:30

Kontaktid